ZERO WASTE – Kostkamydla
16322
page-template-default,page,page-id-16322,cookies-not-set,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,columns-4,qode-product-single-wide-gallery,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

ZERO WASTE

 

 

  • WYSYŁKA ZAMÓWIEŃ

 

Jesteś osobą, która dba o środowisko naturalneSegregujesz śmieci, oszczędzasz wodę i starasz się nie kupować rzeczy opakowanych w plastik? To świetnie się składa! My także! Chcemy też dołożyć cegiełkę do Twojego dbania o matkę naturę, wprowadzamy więc w Kostkowym sklepie możliwość wybrania opcji wysyłki zamówienia zgodnie z ideą Zero Waste.  Standardowo każdy nasz produkt pakowany jest w szkło i szary papier, a całość zamówienia w szary karton wypełniony wełną drzewną. Jedyną rzeczą w Kostkowej paczce, która jest nierecyklingowalna jest taśma i mała, satynowa kokardka na pudełku. Wiemy jednak, że są osoby którym może to nie odpowiadać. My to szanujemy! Dlatego przygotowaliśmy opcję zamówienia ZERO WASTE. Co to dla Ciebie oznacza? Czyli Twoja paczka przychodzi do Ciebie w całości recyklingowalna i biodegradowalna, a w dodatku z mniejszą ilością szarego papieru.

Po kolei jednak:
– zakupione mydła nie będą posiadały papierowych torebek, czyli tylko kostka i szara, ekologiczna etykieta
– do sklejenia paczki użyjemy tylko szarej, biodegradowalnej, papierowej taśmy
– pudełko nie będzie miało przyczepionej charakterystycznej, zielonej, satynowej kokardki
– nie owiniemy pudełka z Twoim zamówieniem w  papier pakowy
Przyłączysz się do nas? Jeśli chcesz, by Twoje zamówienie było spakowane zgodnie z ideą Zero Waste poinformuj nas o tym przy składaniu zamówienia, zaznaczając opcję „zamówienie ZERO WASTE”, znajdującą się pod uwagami do zamówienia.

No to jak…przyłączysz się do idei Zero Waste? 🙂